Misina Ağları

0.14 mm den başlayıp 0.29 mm kalınlığına kadar paket olarak değişik mm lerde, kalınlıklarda mezgit için, kefal , barbun, istavrit ,sazan ve yayın balık ağları bulunmaktadır. Bu ağlar donatılmış bir şekilde ve donatılmış olarak verebiliriz. Ağ boyları 200 m dir.Kurşunlu ve mantarlı olarak germe ağ şeklinde de verebiliriz. Bu ağlar istenilen metrelerde imalatı yapılabilmektedir, 10 m den 100 m ye kadar istenilen metrelerde donatıp, kurşun ve mantarı, isteğe göre kurşunlu halat ve mantar yaka da yapılabilmektedir. Ayrıca fanyalı yada sade olarakda üretilebilmektedir.

İthalatçısı olduğumuz misina ağlarında toptan misina ağı firyatları ile iddialıyız. Özellikle misina ağı ithalatı yaptığımız için uygun fiyatları bizde bulabilirsiniz. İstemiş olduğunuz ağ miktarını iletişim formunu doldurarak bize bildiriniz, toptan satış fiyatlarımızı size bildirelim.
Eğer zamanımı yok diyorsanız, en kısa yoldan telefon açarakda balık ağlarının toptan satış fiyatını yetkililerimizden öğrenebilirsiniz.

 

İletişim Formu

Mesaj:
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas egestas tempor quam eu feugiat. Donec vel arcu est. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Vestibulum velit eros, suscipit ut vulputate sed, pharetra vitae leo. Vestibulum quis ipsum nibh, eu pulvinar mi. Morbi convallis diam a lacus rutrum et consequat sem gravida. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.